Darmowe fotoblogi
  • Wpisów:217
  • Średnio co: 14 dni
  • Ostatni wpis:7 lata temu, 20:00
  • Licznik odwiedzin:31 636 / 3064 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
SYLWESTER ZBLIŻA SIĘ WIELKIMI KROKAMI. Oczywiście urządzam bibę dla 10 osób, a co dziwne starsi się zgodzili. Bez obaw, zero nadzoru, zero sióstr i psów. Mega, mega zajebiście. Ale trzeba jeszcze to odowiednio rozplanować. Oczywiście robimy składkę. Ale po ile? I tu nasuwa się pytanie: Czy tylko na żarcie czy % też?- Myślę, że tylko jedzenie, bo co do % to każdy inna dawka. o więc. Co trzeba kupić:
-Chleb ( najlepiej ze trzy bochenki)
-Wędlina, Sałata, Ser i inne na kanapki
-Paluszki
-Chipsy( ze dwie, trzy paczki)
-Może pizzę, lody lub coś takiego?
-zapoja!
- Coś jeszcze? -kolejne pytanie, na które poszukam odpowiedzi wśród znajomych.

~Elena.
  • awatar Gypsy_Girl: ja też robię domówkę i inaczej to trochę organizuję. umówiłam się ze znajomymi, ze dziewczyny każda przygotuje jedno danie na ciepło albo jakąś sałatkę, a płeć przeciwna zajmie się napojami bezalkoholowymi i suchymi przekąskami typu chipsy, a samo alko każdy w swoim zakresie. ;)
  • awatar refuge: ciasta i mms z biedrony
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Właśnie zjadam serce z kotleta. Dosłownie. Razem z ziemniaczkami ;-) I nie przeszkadza mi to, że jem i to że wyglądam jak wyglądam. Życie jest zbyt krótkie, by się odchudzać!

~Elena.
 

 
Agr... Jutro human. Nie powtarzam nic nawet... Oj, to źlee... Ale nie mam jakoś motywacji. Mam tylko nadzieję, że nie pójdzie mi aż tak źle... A tak swoją drogą, muszę wyglądać elegancko na próbny? Tak się właśnie zaczęłam zastanawiać.

~Elena.
  • awatar Hungry for love: Myśmy nie musieli więc w sumie nie wiem xd Ale jak ja miałam próbne to też nic sobie nie powtarzałam bo stwierdziłam że to i tak nic nie da xd
  • awatar Gość: mieczejo mówiła, że normalnie mamy się ubrać.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Alę się uwzięłam na te looklety. pewnie dlatego, że sama nie mogę ubierać się w tak dobre, markowe ciuchy.
 

 
kolejny looklet
  • awatar asg-ejówka: mam prosbe czy mogłabys zagosować comenius-zsstribrnicka.webnode.cz/(…)comenius-logos… na logo 34 po prawej stronie strony jest lisat i trzba nacisnąć napis "logo nr 34 " <prosi>
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wystarczy kliknąć raz dziennie, żeby nakarmić głodnego psa ze schroniska! To nic nie kosztuje!!! A możesz pomóc Wejdż na stronę:

http://szerlok.pl/nakarm_psa/
 

 
Właśnie się dowiedziałam, że nie można o mnie nic dobrego powiedzieć i że jestem wyrodną córką. Moja mamusia stwierdziła, że nawet psy kochają ją bardziej, a dlaczego? Bo nie zapierdalam codziennie i nie sprzątam całej chaty, nie służę jej 24h na dobę i nie jestem taka jak inne dzieci. Bo inne dzieci są grzeczne. Pomagają mamusiom. WTF się pytam, WTF?

~El.
 

 
Zaraz na gitarę. Ostatnio mam mało czasu, by tu zaglądać. Dziś moja siostrunia ma urodzinki. A ja za to pisze sprawdzian z niemieckiego xd Grunt, że można poprawić ^^

~Elena.
 

 
Biorę udział w rozdaniu - andzia2511.pinger.pl/
 

 
Mikołajki!!

W domciu dostałam 30 zeta od rodziców i już za nie zdążyłam portfel kupić xd. W szkole okazalo się, że miała mnie wycha, co potwierdziła moja mama, którą pytała babka o prezent. Dostałam dwie próbki perfum: DKNY i VANITAS versace , błyszczyk do ust SEPHORA, długopis i cienkopis ( taki komplecik), pendrive'a i pakę żelek xd

Zaliczam te mikołajki do udanych. ;**

~Elena.
 

 
Farba kupiona, prezent też. Mam nadzieję, że się spodoba, mi bynajmniej podoba się bardzo. ;-)

* Jutro Mikołajki!! *

Do szkoły mam wziąć czapkę mikołaja, czy aureolkę aniołka? xd

~Elena.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
looklet na dziś
 

 
Muszę jechać po prezent na mikołajki, ale nie mam z kim. xd I nie wiem co kupić. No ale jakośtam bd xd O.o Kupię od razu farbe do włosów. !! ;-)

~Elena.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Agrr!!

*stop germanizacji*
Nienawidzę niemca. Tyle babka ostatnio zadaje, i tyle sie uczyć trzeba, że głupieję. 'Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz, ni dzieci nam germanił!'

~Elenka.
 

 
Poprzeglądałam zdjęcia. Znalazłam parę takich, które budzą wspomnienia. Tęsknię za tamtymi czasami. Tak często się wtedy uśmiechałam.

~Elena.
 

 
'Tęsknię'

Tesknię za niewinnością,
za życiem tak łatwym i prostym,
Tęsknię za nieświadomością,
za niepoznanym bólem i cierpieniem.
Tęsknię za łagodnością,
za kolorowymi dniami i zabawą.
Tęsknię za dzieciństwem,
za błogim światem mojej wyobraźni...

~Elena.
 

 
Miałam taki sem, że mój kolega, którego nie widziałam ładnych parę lat chce się ze mną spotkać. Był trochę pokręcony, ale jak się obudziłam, to sobie przypomniałam jak to kiedyś było. No więc zwylke po szkole ( podstawówka) chodziłam do babci, która mieszka niedaleko i w jej bloku mieszkał P. Czasem spotykaliśmy się na dworze i zwykle rzucaliśmy sobie piłką do kosza. - Kosz stał w lasku, zaraz za placem zabaw. Rysowaliśmy linie, z których rzucaliśmy, i jak się trafiło, to szło się na dalszą linię. Kto trafił pierwszy z ostatniej linii wygrywał. Pewnie dlatego do tej pory lubię koszykówkę. Ale wracając, chciałabym się teraz z nim spotkać i pogadać, ale... ( zawsze jest jakieś ale) ... ale on się wyprowadził i nie mam z nim żadnego kontaktu.

~Elena.
 

 
Zwała na reli xd

Adien...
Dva...xd
[...]majcie oczy na te-televimkach xd

hihi ... Pozytywnie ;_)

~Elenka.
 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Wpis tylko dla znajomych

Wpis tylko dla znajomych

 

 
Dziś na w-fie chłopaki wybierali drużyny. No i Z. z tekstem, że on bierze G i K, a Pucu mnie. No to ja se pomyślałam, że co ja jestem, że aż tak mnie nie chce w drużynie, a Pucu do mnie:'wykupiłem cię za dwóch zawodników.'no i ja od razu w śmiech. Potem to już sama zgrywa była. Wygraliśmy w nożną, a potem w siatkę dwa sety xd

~Elena.